O nás

Vítejte na e-shopu WHB stavební, s.r.o., jsme prodejci  PC polykarbonátu a PLEXISKLA zároveň také realizační firma. Garantujeme Vám ceny přímo od výrobce, kvalitu prodávaných materiálu 10 let záruku od výrobce polykarbonátu.

Společnost WHB STAVEBNÍ s.r.o. je prodejce, který staví na 30 ti leté zkušenosti práce s polykarbonatem. Prodává a montuje široký sortiment polykarbonátových desek a příslušenství v nestandartních rozměrech značek MAKROLON, PALRAM, LEXAN, PALSUN ,SUNLITE a prosklívací polykarbonátové zámkové panely zn. RODECA.
Nabízíme kompletní sortiment montážních doplňků pro polykarbonát - hliníkové a polykarbonátové profily - spojovací materiál. Materiál formátujeme dle objednávky.

Rozvoz materiálu zajišťujeme vlastní  dopravou, tímto ručíme za bezpečné a včasné doručení materiálu na adresu. Rozvážíme denně. Možnost závozu dle dohody také v sobotu.
Nabízíme Vám tehnickou podporu + dopravu + odbornou montáž námi nabízeného materiálu !!!
Osobní odběr je možný na ul. Teslové č. 2 - Ostrava Přívoz - areál Výtahy Ostrava- v pracovní době , v sobotu dle dohody předem.
Technická podpora zdarma při objednání materiálu na tel.: +420 602521408 - Náš technik Vám doporučí materiál odborně, případně nabídne cenovou nabídku na montáž.

ZÁKAZNÍKŮ SI VÁŽÍME !!! NABÍZÍME PROFI MONTÁŽ OD SKLENÍKU AŽ PO STADIONY.

GARANTUJEME CENU NÁMI NABÍZENÉHO ZBOŽÍ ZN. MAKROLON A  PALSUN.CENU VYROVNÁME. PŘI SROVNATELNÉM MNOŽSTVÍ, BARVĚ, TYPU VÁM CENU DOROVNÁME.


TÝM WHB POLYKARBONÁTY 

 


Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně